Top
Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Anasayfa Şirket Profilimiz

Poweras Otomasyon 2000 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana, deneyimli kadrosunun sektörel tecrübesini, teknolojiyi yakından takip etme duyarlılığı ile birleştirerek, bu sektördeki faaliyetlerini doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir.

Poweras olarak hizmet politikamızı; önce insan, önce şirket çalışanları, önce müşteri memnuniyeti olarak belirledik. Yani bütün yatırımlarımız insan üzerine. Çalışan personellerimizin teknik kalitesinin yüksek oluşu, doğrudan uyguladığımız projelere yansımaktadır. Bu da müşteri memnuniyetini getirmektedir.

En büyük ilkemiz; teknik olarak bilgili ve tecrübeli personeli ile müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli, optimum maliyetli, efektif çözümler üretmektir.

Firmamız için, müşterilerimizin güvenini kazanmak, para kazanmaktan daha önemlidir. Bu yüzden faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana, firmamızın misyonu; teknoloji, bilgi, deneyim ve verimlilik kavramlarını, insan kaynaklarımızla güçlendirerek sürekli gelişim sağlamak, mevcut ve potansiyel müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunmak, firmamız müşterileri ve çalışanları için maksimum değeri yaratmaktır.

Üstün iş ahlakı ve dürüstlük prensibimizden ödün vermeden; sektörde kalıcı olmak, büyümek ve standartları belirlemek mükemmel olmaya giden yolda belirlediğimiz hedeflerdir.