Top
KURUMSAL

KURUMSAL

Anasayfa
Hakkımızda
Poweras Endüstriyel Otomasyon Sistemleri, uluslararası alanda endüstriyel otomasyon uygulamalarının giderek yaygınlaşmasıyla ortaya çıkan, sistem danışmanlığı ve yedek parça temini ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu tarihten itibaren Trakya Bölgesi'ndeki güçlü ve vizyon sahibi firmaların başında yer alan Poweras Otomasyon, yıllardır geniş ürün yelpazesiyle endüstriyel malzeme konusunda bilgi ve hizmet almak isteyenlerin tek adresi konumundadır.

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana, en iyiyi doğru ve süratli bir şekilde, siz müşterilerimizin hizmetine sunmayı ilke edinmiş olan, tecrübeli kadromuz ile otomasyon uygulamalarınızın çözüm partneri olmaya devam edeceğiz.

Şirket Profilimiz

Poweras Otomasyon 2000 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana, deneyimli kadrosunun sektörel tecrübesini, teknolojiyi yakından takip etme duyarlılığı ile birleştirerek, bu sektördeki faaliyetlerini doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir.

Poweras olarak hizmet politikamızı; önce insan, önce şirket çalışanları, önce müşteri memnuniyeti olarak belirledik. Yani bütün yatırımlarımız insan üzerine. Çalışan personellerimizin teknik kalitesinin yüksek oluşu, doğrudan uyguladığımız projelere yansımaktadır. Bu da müşteri memnuniyetini getirmektedir.

En büyük ilkemiz; teknik olarak bilgili ve tecrübeli personeli ile müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli, optimum maliyetli, efektif çözümler üretmektir.

Firmamız için, müşterilerimizin güvenini kazanmak, para kazanmaktan daha önemlidir. Bu yüzden faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana, firmamızın misyonu; teknoloji, bilgi, deneyim ve verimlilik kavramlarını, insan kaynaklarımızla güçlendirerek sürekli gelişim sağlamak, mevcut ve potansiyel müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunmak, firmamız müşterileri ve çalışanları için maksimum değeri yaratmaktır.

Üstün iş ahlakı ve dürüstlük prensibimizden ödün vermeden; sektörde kalıcı olmak, büyümek ve standartları belirlemek mükemmel olmaya giden yolda belirlediğimiz hedeflerdir.

Misyonumuz
 • Tüm müşterilerimize yüksek performanslı, verimli ve konforlu çalışma olanağı yaratacak, rekabet avantajlarını arttıracak ürün, hizmet, çözüm bileşenleri sunmak.
 • Sanal ve fiziksel platformlarda düzenleyeceğimiz bilgi paylaşım organizasyonları aracılığıyla; müşterilerinin, sektörün, endüstrinin eğitimine ve entelektüel gelişimlerine katkıda bulunmak.
 • Yaşam alanımızın devamlılığına özen göstermek.
 • Yaptığımız her işte değer üretmek ve paydaşlarımızla adil biçimde paylaşmak.
Vizyonumuz

Faaliyet gösterilen alanlarda, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile; güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini sürdürmek. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini ve gelişimlerini arttırmak için onlara değer kazandırmaktır.

Hizmetlerimiz
 • PLC ve MCC Panoları tasarımı, projelendirmesi, imalatı, test ve devreye alım hizmetleri.
 • Komple saha montajı, Supervizörlük ve devreye alım hizmetleri.
 • PLC ve DCS sistemleri kurulumu, temini, programlaması ve devreye alım hizmetleri.
 • Enstrüman seçim, tedarik, montaj ve devreye alım hizmetleri.
 • SCADA (HMI) Yazılımları tasarımı ve programlama hizmetleri.
 • Veri toplama ve yönetim yazılımları tasarımı ve programlama hizmetleri
 • Satış sonrası bakım sözleşmesi ve servis hizmetleri.
KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, gelecek teknoloji dünyasının yenilikleri ile karşılamak hedefimizdir.   

Bu hedefe ulaşmak için;

 • Gerçekleşen bütün faaliyetlerinde uluslararası ve ulusal yasal mevzuatlar ve şartlara bağlı kalarak hizmet vermek,
 • Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde ve zamanında karşılamak, belirli aralıklarla müşterinin beklentisini ve algısını ölçmek ve kaynaklarımız doğrultusunda sürekli kalite iyileştirme anlayışı ile hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırmak,
 • Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini eğitimlerle geliştirmek, teknik ve davranışsal yetkinliklerini arttırmak, çalışanlarımızın yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlarının cesaretlendirilmesi yönünde faaliyetler göstermek,
 • Teknolojik gelişmelerin düzenli takibi yapılarak, kalitenin; hizmet sunumunun gerçekleştirilmesinin her aşamasında güncelliğini ve devamlılığını sağlamak,
 • İlgili tüm tarafların; tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve çalışanlarımızın katkıları ile, karşılıklı ve sürekli öğrenen bir organizasyona sahip olmak,
 • Risk tabanlı kalite yönetimini, faaliyetlerinin her aşamasında uygulamak ve belirlenen risklerin önlemlerini alarak müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve kuruluşumuz için karşılaşılabilecek olumsuz durumları ortadan kaldırmak,
 • Kalite yönetim sistemi hedeflerini; müşteri şartlarına da göz önünde bulundurarak belirmek ve verimliliğin arttırılması için düzenli gözden geçirerek süreç performans kriterlerini bu hedeflere giden yol olarak değerlendirmek,

Kalite Politikamızdır.